Bosu

BOSU je moderní a oblíbený systém cvičení určený pro komplexní zpevnění svalů celého těla, který má pozitivní vliv na zdravé držení těla, fyzickou kondici a redukci tuku.

BOSU je zkratka pro „ both sides up = obě strany nahoru „.Je to speciálně vyvinutá nafukovací kopule BOSU Balance Trainer, která se při cvičení používá jak stranou rovnou, tak vypouklou. BOSU cvičení komplexně posiluje svaly celého těla, zpevňuje šlachy a vazy, zajistí lepší koordinaci pohybu, držení těla a jako každá fyzická aktivita má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a redukci tuku.

Odměnou Vám tedy bude štíhlejší postava, pevnější tělo a pravidelné cvičení může pomoci odstranit bolesti zad a šíjových svalů a vypracovat Vaše břišní svaly lépe než kterákoliv jiná technika cvičení či tréninkový stroj.

BOSU CARDIO:

Dynamická kardio lekce pro spalování tuků, proložená posilovacími prvky.

BOSU INTERVAL:

Na lekci bosu interval zpevníte nejen hluboké břišní a zádové svaly (core), ale i ostatní části těla. Vytvarujete si svou postavu, která bude na pohled pevnější a štíhlejší!
Lekce jsou zaměřené na posilování hlubokých svalů těla, zvýšení ohebnosti a vytrvalosti, odstranění bolesti páteře a tvarování pevných, dlouhých a štíhlých svalů

 Vhodné pro všechny, začátečníky i pokročilé.

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin